O nas

Skąd ten pomysł?

Nie wiemy czy świat zmienia się na lepsze, ale na pewno się zmienia.

Zmieniamy się my, zmienia się nasz punkt widzenia na niektóre sprawy. Chcemy próbować więcej nowych rzeczy, odkrywać, podróżować.
Znowu… I znowu…

W naszym życiu ludzie, miejsca i historie pełną bardzo ważną rolę. Nie ma nic ciekawszego niż inspirowanie innych ludzi do pokonywania swoich słabości, do rozwijania skrzydeł, do odnajdywania szczęścia, do poznawania pewnych rzeczy na nowo, do rozumienia otaczającego świata

Wiemy, że słowo, obraz, dźwięk, ruch i kolor umiejętnie używane, tworzą rzeczy, które wszyscy chcą oglądać.
Podróże to ocean możliwości, by czerpać z niego garściami. Miejsca to wyspy, które trzeba umieć odkrywać.

My to lubimy robić…

Inni lubią nas słuchać.

Dlatego wymyśliliśmy tę krainę…

Obejrzyj wideo...

Kim jesteśmy?


Bloceania to kreatywny team, specjalizujący się w marketingu turystycznym i storytellingu, stworzony przez twórców najpopularniejszych polskich blogów podróżniczych.
Blogi, które tworzymy, to jednak tylko część naszej działalności. Na codzień zajmujemy się marketingiem w Internecie, social mediami, tworzeniem treści podróżniczych, nowymi mediami, dziennikarstwem, grafiką, fotografią i filmem, nawet tym z drona.
Postanowiliśmy połączyć swoje umiejętności, by realizować wspólnie najciekawsze kampanie a także być „hubem” pomysłów i szans dla innych blogerów i twórców internetowych.
To pierwsza taka inicjatywa w Polsce.

Co Tworzymy?

300 000 Czytelników

Nasze blogi należą do grona najpopularniejszych polskich blogów podróżniczych. Wielokrotnie nagradzanych i wyróżnianych w wielu rankingach i zestawieniach. Docieramy łącznie do ponad 300 tys. osób miesięcznie na naszych platformach blogowych oraz do ponad 110 tys. osób w serwisie Facebook oraz kilkunastu tys. osób na Instagramie.

>50 Kampanii

Dotychczas realizowaliśmy ponad 50 profesjonalnych kampanii reklamowych z renomowanymi markami na terenie Polski i Europy.
Większość z nich przygotowywaliśmy koncepcyjnie. Przygotujemy dla Ciebie scenariusz kampanii, spójną komunikację wizerunkową, wytłumaczymy w jaki sposób Twoja marka powinna zaistnieć w Internecie. Pomożemy stworzyć treści na potrzebę Twojej kampanii.

10 Umiejętności

Razem tworzymy zespół, który od początku do końca wymyśli i przeprowadzi kampanię dla Twojej marki. Dobierzemy twórców i odpowiednie platformy. Podróże, outdoor, kuchnie świata, nauka, czas wolny – to tylko niektóre branże, które obsługujemy.
Strategie kampanii, promocja miejsc, social media, wideo, content marketing – to tylko niektóre dziedziny, na których się dobrze znamy.

Przykładowe kampanie